• Yeni Kız
25 Metre LC/pc-ST/PC, Om2 çoklu 50/125, Dubleks, LC ST Fiber Optik Patch kordon Kablo

25 Metre LC/pc-ST/PC, Om2 çoklu 50/125, Dubleks, LC ST Fiber Optik Patch kordon Kablo

₺ 21.00
Ürünün miktarı
Stokta

Fiber patch kablo kablo, lc/pc-st/pc, 3.0mm çap,Multimode 50/125, om 2, dubleks, 25 metre Not : Uzunluğu ve bağlayıcı özelleştirilebilir, pls çekinmeyin tırnak için bana ulaşın. Teknik özellikleri : Sipariş bilgileri :  Fiber optik konnektör : lc, st, fc, sc, MTRJ, din, d 4, E2000, mpo Halka arayüz tipi : apc,pcupc Elyaf çekirdekleriyle : simpleks, dubleks Fiber türü; multimode( 50/125)/( 62.5/125), Singlemode( 9/125) Elyaf çapı( mm) : & phi; 0. 9,& phi; 2. 0,& phi; 3.0 Kablo uzunluğu; özelleştirmek Not : Fiber kablo içindir 50/125um. Kablo çapı 3.0mm olduğunu62.5/125um de mevcuttur,Istiyorsanız 62.5/125um, bana bilemezsiniz po koyarsanız. nakliye Biz tüm öğeleri gemi dünya çapında üzerinden ücretsiz ekonomi nakliye.Tüm ithal vergi ve sorumluluğundadır alıcı.ürün sevk alıcı ve rsquo; s teyit adresine Pazartesi-Cuma( hafta sonu ve tatil hariç) Lütfen kontrol ediniz teslimat adresi önce dikkatlice ödeme. Istiyorsanız değiştirmek adresi, pls bize ulaşın, aksi, herhangi bir değişiklik bilgi göz ardı edilebilir bir kez sevk ve zwj;          Not : ve zwj; öğe sevk edilecektir hk;
Nakliye süresi değişir 3 ile 25 işgünü :  Usa/ana europeancountries 10~15working gün Diğer ülkelerde 15~25working gün Acil talep, pls tür seçin DHL gibi ekspres, ups, Fedex ve benzeri. çünkü liste kısıtlamaları, vermedi yüklemek birçok öğe. Toplu alıcılar lütfen ihale öncesi bizimle irtibata!!!!!!!!     garanti ve döner Biz 1 yıl yedek ve 3 yıl bakım garanti.Garanti yanlış kullanımı kapsamaz, fiziksel hasar, su hasarı, kaybı, veya hırsızlık.Tüm satın döndürülebilir within14 gün satın alma tarihinden tam iade veya değişim.Tüm ürünler olmalıdır orijinal durumuna.mal hasarlı veya eksik bileşenleri iade edilmez bize ulaşın Umuyoruz memnun ürün ve hizmet ve sırayla ödül bize beş yıldızlı rating.Sizin olumlu geribildirim olacak büyük encourgement bizim için gelecekteki iş.Eğer varsa bazı değerli öneriler veya herhangi bir sorun bizim öğeler veya teslim.istiyoruz eğer bize hemenönce Bize verdiğiniz nötr veya olumsuz yorum.Biz yanıt olacaktır herhangi bir soru 24 saat içinde(excepthafta sonuvetatil).O zaman elimizden geleni sorunu çözmek için asap. hakkımızda Hoş geldiniz aliexpress mağaza!2008 yılında kurulan, shenzhen eb- bağlantı teknolojileri işbirliği., Ltd lider üreticisi, sunan fiber optik alıcı, fiber optik patch kablo ve fiber optik ekipmanlar. ürünleri için geliştirilmiş alanları çin tüm dünyada Biz yeni satıcı aliexpress, ancak, ile büyük takım, birincil kaynaklar, sunacak daha iyi ve daha kaliteli,Rekabetçi fiyat ve dikkatli hizmet.

Ürün verisi

Marka Adı:
EB-LINK
Model Numarası:
EBMD5LCST025
Condition:
New
Cable Length:
25meters
Connector A:
LC
Connector B:
ST
Cable Type:
Duplex
Core gladding diameter:
50/125
Fiber Type:
OM2
Color:
Orange
Fiber Diameter:
3.0mm
Customize:
Support

Ürün kategorisi